Profesyonel Logo Tasarımı

Evet, logo tasarımının profesyonel bir şekilde itinayla tasarlanması gerekmektedir. Çünkü logo tasarım tüm kurumsal kimliğinizi temsil eder. Broşürler, dergiler, kartvizit, web sitesi vb… tüm grafik tasarımlarda yaptırdığınız logo çalışması kullanılacak ve logonuz firmanızı temsil edecektir. Bir firma logosu ve sloganı ile markalaşır ve dijital pazarlama faaliyetlerinde logo her zaman ön planda olan akılda kalıcı unsurdur. Bu doğrultuda kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel grafik tasarım firmalarına yaptırmanızı öneririz. Markanızın doğru şekilde temsil edilebilmesi adına logo tasarımıyla uyumlu kurumsal kimlik kalemleri firmamız tarafından çalışılır.

1. Aşama

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz değerlendirmeye alınır ve sizinle iletişime geçilir

2. Aşama

Ödeme hesap numaralarımıza havale veya eft yoluyla yapılır.

3. Aşama

Tasarlamış olduğumuz 5 farklı alternatif logo çalışması e-mail adresinize gönderilir.

4. Aşama

Talebiniz doğrultusunda değişiklikler yapılır.

5. Aşama

Çalışmayı onaylamanızın ardından istediğiniz formatta size mail yoluyla teslim edilir.

Logo tasarımınız markanızın kimliği açısından önemlidir. müşteriler yeni bir marka veya işletme ile karşılaştıklarında gördükleri ilk şey şirketin logosu olacaktır, bu yüzden ilk önce ve en başında şirketinizin logosunu oluşturmanız çok önemlidir.

Logolar da tıpkı resimler gibi binlerce kelimeye değerdir. İyi yapılmış bir logo, hitap ettiğiniz kitlenin hangi sektörde olduğunuzu, sunduğunuz ürünlerin veya hizmetlerin neler olduğunu, işletmenizi eşsiz ve benzersiz kılan şeyin ne olduğunu bilmesini sağlar ve markanızın kimliğine içerik kazandırır. İş dünyasında ilk izlenim her şeydir.

Muhteşem bir logo tasarımının amacı rakiplerinize karşı işletmenizin avantaj sağlaması ve müşterilerinizde güven duygusu inşa etmektir. Bunların her ikisini de başarmak için logonuz akılda kalıcı, basit ve eşsiz olmalıdır.

Firmanızı en iyi yansıtacak olan logonuz için bir tık uzağınızdayız.
Takipte Kalın !
Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?