Kurumsal Web Tasarımı

Günümüzde kurumsal web sitelerinin önemi yadsınamaz. Aynı bir firmanın logosu, kartviziti ve diğer kurumsal kimlikleri gibi web siteleri de firmanın kimliğidir. Günümüzde oldukça önemli bir hale gelmesi kurumsal web tasarımı nedir sorusunu da gündeme getirmektedir. Bir firmanın kurumsal web tasarımı hazırlanırken firma hakkındaki bütün bilgileri çok iyi anlamak gerekir. Firmanın duruşunu tam olarak yansıtabilmek adına birtakım ön çalışmalar yapılır ve eğer daha önce hazırlanmış web tasarımları varsa onlar da incelenir. Firma duruşunu net olarak belirtmek mi istemektedir yoksa daha yuvarlak hatları olan bir web tasarımı mı istiyordur. Yapılan bütün bu ön çalışmalar firmanın doğru anlaşılmasını sağlamak içindir.

Kurumsal Web Tasarım

Yapmış olduğumuz kurumsal web tasarımlarından bazıları

Bir web sitesinin en önemli özelliği kullanıcının kolay ulaşabilir olmasıdır. Firmalar kurumsal web tasarım nedir sorusunu sorup en iyisini isterler. İyi bir web sitesi ama sayfadaki duruşunu bütün alt sayfalarda da sürdürmelidir. Kullanıcıların kafasını karıştırmamak adına bu çok önemlidir. Kullanıcı ana sayfada ulaştığı bir linke alt sayfalarda da ulaşabilmelidir.
Web sitesinin navigasyon uyumlu olması önemlidir. Sitenin rengi ve stili kullanıcıyı yormayacak şekilde tasarlanmalıdır. Menü isimleriyle kullanıcı doğru yönlendirilmelidir. Bunların hepsi çok önemlidir fakat hızlı çalışmayan bir web sitesi istenilen amaca ulaşamaz. Kurumsal web tasarımları günümüzde firmaların faaliyetlerini sürdürüp çok sayıda insana ulaşabilmesinin en önemli aracı haline gelmiştir. Bu nedenle firmaların iyi bir web tasarım ajansıyla çalışması avantajlarına olacaktır.

Firmanızı en iyi yansıtacak olan Web Tasarım için bir tık uzağınızdayız.
Takipte Kalın !
Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?